KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005084
nr 1300 5084
Håkan Engström
(1908-1987), Sverige
Oljemålning, Hässja. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 41x32 cm
Håkan Engström, svensk bildkonstnär född 1908, död 1987 .
Utrop:
500 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:40:28
Håkan Engström
Läs mer om Håkan Engström